fbpx

O nas

Chusty, Turbany, Peruki

To hasło i jednocześnie nasz znak rozpoznawczy. Już od 9 lat zdobywamy doświadczenie i prestiż przekładający się bezpośrednio na zadowolenie klienta.

W naszej peruce wyglądasz tak dobrze jak zawsze!

Imponująca ilość, wspaniała jakość i gwarancja dobrego samopoczucia. Bo peruka, to nie defekt i choroba ale pomoc w uzyskaniu naturalności albo wyjątkowości, a na pewno dowartościowania. U nas otrzymasz profesjonalną pomoc przy wyborze!

Proponujemy peruki:
Z włosa naturalnego produkcji profesjonalnej – niemieckiejangielskiej i francuskiej.
Z włosa syntetycznego o właściwościach włosa naturalnego – nie do odróżnienia w dotyku od włosów naturalnych.
Peruki w różnych kolorachfasonach i rozpiętości cenowej.

Wbrew powszechnej opinii wysoka cena peruki nie gwarantuje jej wysokiej jakości. Kupując peruki bezpośrednio od światowej klasy producentów, jesteśmy w stanie zagwarantować peruki wysokiej jakości z włosów naturalnych i syntetycznych w bardzo konkurencyjnych cenach.
W ofercie posiadamy również kosmetyki do pielęgnacji peruk zalecane przez ich producentów, które pozwalają dłużej cieszyć się ulubioną fryzurą.

Nakrycia głowy u nas projektowane i szyte indywidualnie w ładnych kolorach i różnych fasonach. Chusty i turbany o wyrafinowanym sposobie wiązania jednocześnie banalnie proste w nałożeniu. Wszystkie nasze nakrycia są wykańczane ręcznie i modelowane tak aby ukryć brak włosów – dlatego przy zamawianiu prosimy o obwód głowy.

Nasza specjalizacja – eleganckie nakrycia głowy dla Pań z problemami łysienia.
Nasze hobby – nakrycia głowy – dla każdego, na każdą porę roku i każdą okazję.
Nasz cel – kreowanie wyjątkowego wyglądu, dobrego samopoczucia i uśmiechu.
Niezależnie od powodu – pomagamy uzyskać efekt.